hidden

O firmie

Rok 2000 miał być rokiem niezwykłym w dziejach ludzkości. Jedni wieszczyli koniec świata inni straszyli milenijną pluskwą ... a tu nic ... Nieprawda ! Jednak coś ważnego się stało ! Bez rozgłosu i fanfar powstał AQUA LAB !


W zamyśle AQUA LAB miał być firmą małą, przyjazną, skupioną jedynie na precyzyjnie wybranych problemach i nieskończenie kompetentną. I nie do końca się udało ... firma urosła większa niż sądziliśmy ale ... uprzedźmy komentarze złośliwców ... pozostałe cele zrealizowała.


Jesteśmy aktywni na kilku wybranych i ostro zdefiniowanych polach.


Doradztwo i sprzedaż
  • Dostawy sprzętu i odczynników do analizy wody i ścieków. Bardzo ważnym uzupełnieniem oferty jest nasza wiedza chemiczna, laboratoryjna oraz wspomaganie działań Klientów w zakresie walidacji metod badawczych i szacowania niepewności - "zmory" analityków. Razem z nami jest łatwiej.
  • AQUA LAB to nie tylko nazwa naszej firmy ale także nazwa analizatora do badania aktywności wody - kluczowego parametru technologicznego w przemyśle spożywczym, kosmetycznym i farmaceutycznym. Podobnie jak dla wody i ścieków, także w tej dziedzinie, sprzęt jest uzupełnieniem dla naszej wiedzy i kompetencji czyli ... z nami jest łatwiej.
  • Najmłodsze nasze dziecko, to podwójna spirala DNA. Pomagamy ją wypucować, wyprostować i podzielić na kawałeczki ... z nami nie tylko łatwiej ale i ... prościej.

Produkcja

Temperatura to jest to ! Mimo iż potrafimy tworzyć aparaturę dla wielu dziedzin, to od kilku już lat specjalizujemy się w aparaturze laboratoryjnej służącej regulacji i pomiarowi temperatury. Urządzenia do inkubacji - cieplarki, suszarki, łaźnie wodne, termostaty - są nadzorowane przez rejestratory i termometry. A wszystkie spod jednej ręki. Spójny interfejs, jednolita obsługa ... z nami łatwiej


Szkolenia

Chwalimy się wiedzą, chwalimy się kompetencją, chwalimy się, że chcemy się nimi dzielić. Sprawdźcie czy tak jest naprawdę. Zapraszamy na szkolenia ... z nami łatwiej zrozumieć świat ... chyba przesadziliśmy ... ale tylko troszkę :)


Copyright © 2006-2013 Aqua Lab. Wszelkie prawa zastrzeżone.